Vrachtwagen Lexibook BioTruck
Merk: Lexibook, bekijk ook andere Lexibook Auto's
€ 12,95
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, donderdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Kinderen verdienen alleen het beste, daarom presenteren we Vrachtwagen Lexibook BioTruck, ideaal voor iedereen wie op zoek is naar hoogwaardige producten voor kinderen! Koop Lexibook tegen de beste prijzen!
Aanbevolen leeftijd: + 18 Maanden
Aanbevolen leeftijd: + 18 Maanden
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
Productinformatie
| Kleur | Overig |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Lexibook |
| EAN | 3380743096681 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 6 Av. des Andes batiment 11, 91940 Les Ulis |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 8.5 cm |
| Product hoogte | 8.5 cm |
| Product lengte | 14.5 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 9.7 mm |
| Verpakking hoogte | 12.1 mm |
| Verpakking lengte | 20 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3380743096681 |
Prijsvergelijking auto's
De Vrachtwagen Lexibook BioTruck kost € 12,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 63,11 voor auto's. Auto's zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle auto's.



