€ 44,99
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Red Bull Racing Max Verstappen Oranje Polo - Size : S
Specificaties
Model
| Type sport | Formule 1 |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | oranje |
| Mouwlengte | Korte mouw |
Eigenschappen
Materiaal
| Materiaal | Katoen |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Kledingmaat | S |
| Lijn | Max Verstappen |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2022 |
| Sportcompetities | Formule 1 |
| Sportkledingopties | Geen opties |
| Sportteam | Red Bull Racing |
| Verpakking breedte | 380 mm |
| Verpakking hoogte | 250 mm |
| Verpakking lengte | 40 mm |
EAN
Prijsvergelijking f1-teamshirts
De Red Bull Racing Max Verstappen Oranje Polo - Size : S - Formule 1 - Dutch Grand Prix Zandvoort - kost € 44,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 54,46 voor f1-teamshirts.
F1-teamshirts zijn beschikbaar vanaf € 12,49.
Bekijk alle f1-teamshirts.