Lexibook Powerman Star
Beoordeling:
(3,7/5)
Merk: Lexibook, bekijk ook andere Lexibook Auto's
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
THE ULTIMATE POWERMAN - De meest complete version of Powerman met meer than 300+ leren quiz tussen 6 educatieve activiteiten
CREATES YOUR eigen STORIES - Met de Story Maker, u kan creëer tot 10,000 funny en crazy stories! ook bevat 10 Aesop's fables perfect as bedtimes stories.
PROGRAMMABLE - A echt STEM robot dat helpt kinderen ontdek de logic of programming. Program tot 40 actions. Add muziek to creëer en save uw choreographies!
PLAYS muziek AND DANCES - Listen to his several muziek tracks en horloge him dance in uw room like no andere robots.
REPEATS WHAT YOU SAY - Met de playback en opnamefunctie, Powerman zal repeat wat u say met zijn leuk robot stem. He zal ook memorize en reuse them later
SHOOTS FOAM DISCS - He shoots kleuren foam discs! No worries, they zijn zacht en veilig to speel overal at home.
WITH REMOTE bediening! - bediening Powerman Max forward, backward, to de right en left, he goes in any directions!
stroom supply: 5x LR6/AA batterijen voor de robot (niet inbegrepen) + 2x LR6/AA batterijen voor remote (niet inbegrepen).
bevat: 1 robot + 1 remote + 1 instruction manual + 9 foam discs.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multi Colour |
| Materiaal | Plastic |
| Voedingstype | Batterij |
| Merk | Lexibook |
| MPN (Manufacturer Part Number) | ROB85NL |
| EAN | 3380743097282 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 5 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | AA |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 6 Av. des Andes batiment 11, 91940 Les Ulis |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Ja |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13.2 cm |
| Product hoogte | 37.2 cm |
| Product lengte | 21.9 cm |
| Speelgoedthema | Robots |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 140 mm |
| Verpakking hoogte | 430 mm |
| Verpakking lengte | 280 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3380743097282 |
Prijsvergelijking auto's
De Lexibook Powerman Star kost € 50,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 63,11 voor auto's. Auto's zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle auto's.



