€ 31,15
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Stuntwagen. 360° acrobatische figuren: ramp flip, wall corner flip, front flip en meer! Balans systeem. Lichteffecten! Elk type terrein! Geïntegreerde gyroscoop. Oplaadbare batterij en USB-kabel inbegrepen. Oplaadtijd: ongeveer 90min. Autonomie: 15min. Bereik: 50m. Frequentie: 2,4 GHz
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.64 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multi Colour |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Batterij |
| Merk | Lexibook |
| EAN | 3380743091402 |
| Automerk | Geen automerk |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036876 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 6 Av. des Andes batiment 11, 91940 Les Ulis |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 16 cm |
| Product gewicht | 0.404 kg |
| Product hoogte | 7.5 cm |
| Product lengte | 17 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 191 mm |
| Verpakking hoogte | 107 mm |
| Verpakking lengte | 333 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking auto's
De Lexibook Vertical Crosslander off-road afstandsbediening auto, afstandsbediening, gebaren controle armband, oplaadbare, elektronische actie spel, RC55 kost € 31,15.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 63,11 voor auto's.
Auto's zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle auto's.